ZBOHOM CELULITÍDA

Trápi vás celulitída? Tak je načase s ňou zatočiť! Tento estetický problém sa totiž postupom času nielen zhoršuje, ale je aj ťažšie odstraniteľný. Tukové bunky a hrčky sú čoraz výraznejšie a pevnejšie, preto je ich v neskorších štádiách čoraz ťažšie rozpustiť. Objednajte sa preto už dnes na konzutláciu, kde pre vás vyberieme najvhodnejšie z našich neinvazívnych ošetrení. Všetky procedúry su nielen veľmi efektívne ale aj šetrné a bezpečné, pretože v Gold Studio používame vysoko kvalitné prístroje od overených výrobcov. Kúru vyskladáme presne pre vás, aby sme dosiahli čo najlepšie výsledky. 

ED-ONE - vákuová lymfodrenáž

Lymfordrenáž je druh masáže, ktorá naštartuje lymfatický systém a dokáže telo nielen zoštíhliť a odvodniť, ale aj vyčistiť usadené odpadové látky z tela. U nás je výsledok ešte efektívnejší vďaka využitiu hi-tech prístroja ED-ONE. Ten pracuje na princípe hĺbkovej spojitej masáže pomocou nadstavcov, ktoré stláčajú a uvoľňujú pokožku. Výsledkom sú centimetre mínus, lepšie fungovanie lymfy a krajšia a hladšia pokožka

COMBIVEC - kryolipolýza a pasívne cvičenie

Prístroj z dielne laboratórií Novavision v sebe spája hneď 4 metódy na stimuláciu krvnej cirkulácie a lymfatického systému. Funguje na princípe rýchlo striedaného tepla a chladu v kombinácii s elektrostimuláciou, pričom zároveň sa intenzívne vstrebávajú aktívne látky obsiahnuté v kozmetických prípravkoch špeciálne vyvinutých pre tento prístroj. Ošetruje podkožnú vrstvu a tukové zásoby až do hĺbky 4 cm. Odporúčame opakovať 12-15 sedení. 

BODYKA - kavitávia

Tento kavitačný prístroj je určený predovšetkým na lokálne ošetrenia. Nízkofrekvenčný ultrazvuk pôsobí hĺboko v tukových tkanivách, kde vytvára mikrobublinky, ktoré spôsobujú nenávratnú implóziu tukových buniek. Kúra pozostáva z 5 až 8 sedení.

Telový peeling

Pre lepší výsledok odporúčame kombinovať s telovým peelingom, ktorý nahreje pokožku, následne dochádza k rozpúšťaniu tuku a eliminácii celulitídy, pričom sa odstránia aj odumreté bunky. Peeling je možné absolvovať aj samostatne. 

* prístrojové ošetrenia neodporúčame ľuďom, ktorí prekonali onkologické ochorenie, ošetrenie môžu absolvovať po podpísaní zodpovednosti. Combivac a Bodyka sú nevhodné aj pre klientov, ktorí majú v tele nejaké kovové časti ako umelé kĺby. Tieto prístroje totiž vysielajú signály, ktoré by sa od kovu odrážali. Stále však môžu absolvovať lymfodrenáž. 

CENNÍK:

Ošetrenie ED-ONE vákuová lymfodrenáž - 20 €

Balíček ED-ONE vákuová lymfodrenáž - 10 + 1 zdarma

Ošetrenie COMBIVEC kryolipolýza a pasívne cvičenie - 45 €

Balíček COMBIVEC kryolipolýza a pasívne cvičenie - 8 + 1 zdarma

Ošetrenie BODYKA kavitácia - 50 €

Balíček BODYKA kavitácia - 5 + 1 zdarma

Telový peeling - 30 €

Kombinované ošetrenie Ed-ONE vákuová lymfodrenáž s telovým zábalom - 45 € (zľava 5 €)

Prihlásenie