Dodajte vašej zrelosti mladistvý šmrc

Našou najväčšou výzvou a cieľom je pomôcť ženám udržať sviežosť a mladosť po 40ke a ešte dlho po nej. Preto práve v oblasti antiagingu u nás nájdete najširšiu ponuku, z ktorej pre každú klientku vytvoríme program presne podľa jej potrieb a možností. 

KOZMETICKÉ OŠETRENIE LIFTINGOVOU KOZMETIKOU

Aj klasickým manuálnym ošetrením pleti je možné dosiahnuť prekvapujúce výsledky - našou tajnou ingredienciou je liftingová kozmetika Aqua Mineral, ktorej efektívnosť sme si už potvrdili na desiatkach našich zákazníčiek. Produkty, ktoré spájajú v sebe silu Mŕtveho mora s výsledkami moderného vedeckého výskumu zmenili život mnohým dámam, ktorým pomohli vyriešiť problémovú pokožku, či ubrať niekoľko rokov. Aqua Mineral využíva silu prírody, aby obnovil prirodzené procesy v jednotlivých vrstvách pokožky a prinavrátil jej pružnosť, pevnosť a žiarivosť. 

Aqua Mineral

HĹBKOVÉ OZDRAVENIE PLETI CHEMICKÝM PEELINGOM

Chemický peeling odstraňuje poškodené vrstvy pleti, celkovo preliečuje a omladzuje. Zmierňuje prejavy stárnutia pleti, zjemňuje, vyhladzuje, preliečuje akné, eliminuje pigmentové škvrny. Pre požadovaný efekt je obvykle potrebných 3 až 8 sedení s týždňovými odstupmi. Po aplikácii je nutné vyhýbať sa pobytu na slnku a v soláriu. 

FOTOREJUVENIZÁCIA - OMLADZUJÚCI IMPULZ

Fotorejuvenizácia omladzuje pokožku tepelným pôsobením intenzívneho pulzného svetla, ktoré obnovuje produkciu kolagénu, čím dochádza k napnutiu pokožky, prejasneniu a vyhladeniu jemných vrások. Okrem antiagingových účinkov je efektívna aj pri eliminovaní červených žiliek a akné.

Zákrok je potrebné opakovať 5 až 8krát v týždňových intervaloch a výsledkom je o 3-5 rokov mladšia pleť. Vzhľadom na to, že v našom štúdiu nájdete len tie najkvalitnejšie, najšetrnejšie a najbezpečnejšie prístroje, ošetrenie našim zariadením je možné aj v letných mesiacoch a pobyt na slnku je potrebné obmedziť len na pár nasledujúcich dní. 

ODSTRÁNENIE VRÁSOK OKOLO OČÍ

Presvedčte sa, ako efektívne pracujú naše prípravky ešte pred tým, ako sa objednáte!

Na ošetrenie očného okolia používame viaceré špeciálne očné prípravky, ktoré aplikujeme podľa konkrétneho problému klientky. Medzi naše najobľúbenejšie produkty patrí Zmízík na opuchy a vrásky Puffiness Eraser od značky Aqua Mineral. Tento produkt založený na mineráloch z Mŕtveho mora a je obohatený o EYELISS™, extrakt zo zázvorového koreňa, vitamín E a kolagén. Dokáže výrazne omladiť očné okolie a zbaviť ho opuchu už v priebehu 5 minút, no pri pravidelnom použivaní má dlhodobý efekt.

Medzi naše obľúbené služby patrí aj neinvazívne ošetrenie citivej očnej oblasti prístrojom ONETEC, ktorý pre kozmetické účely využíva metódu RWS – transformáciu špeciálne modulovaných vysokofrekvenčných impulzov na teplo. Sedenie na vyhladenie vrások je potrebné opakovať viac krát, no výsledky sú mimoriadne presvedčivé.

MEZOLIFT

Táto francúzska technika oslávi už 60 rokov, no rovnako ako klientky, ktoré u využívajú, stále je mladá a žiadaná. Mezolift vpraví aktívne roztoky obohatené o kyselinu hyalurónovú, vitamíny a minerály priamo do tkaniva až do hĺbky 2 mm. Omladiť a zabezpečiť prevenciu proti vráskam takto môžete pokožke tváre, krku, dekoltu, či rúk.

LIFTINGOVÝ PROGRAM KLUBU AQUA MINERAL

AM klub

Dámam, ktoré to so snahou o zachovanie mladistvého vzhľadu a zdravej pleti myslia skutočne vážne, odporúčame kozmetiku Aqua Mineral, ktorá je spojením antickej múdrosti a modernej vedy. Táto kozmetika dosahuje výsledky porovnateľné s estetickými zákrokmi. To si doslova na vlastnej pokožke preverili už aj mnohé naše zákazníčky, pričom okrem toho, že dosiahli omladenie, obnovenie prirodzeného fungovania pleti, omladenie a vypnutie tkaniva, vyriešené zdravotné problémy s pleťou a skvelý pocit, niektoré skutočne odvolali aj plánované omladzujúce zákroky. 

Základom tohto zázraku, ktorý produkty Aqua Mineral v sebe ukrývajú sú soľ, minerály a voda z Mŕtveho mora. To je je možné považovať za prírodnú „fontánu mladosti", pretože jeho soli obohacujú vašu pokožku nevyhnutnými minerálmi a štartujú samoliečiace procesy, ktoré zlepšujú štruktúru pleti a pomáhajú vygumovať roky vpísané vo vašej tvári. Aj všetky ingrediencie sú starostlivo vyberané z tých najkvalitnejších zdrojov a výsledkom je komplexná anti-agingová starostlivosť o pleť, ktorá vyživuje pokožku a umožňuje jej odolávať vplyvom času.

Cieľom nášho klubu je pomôcť ženám uchovávať a zveľaďovať ich prirodzenú krásu. Preto majú na produkty Aqua Mineral výhodnejšie ceny a ako bonus pravidelné ošetrenie v kozmetike, aby zdravie a krása ich pokožky boli neustále aj pod odborným dohľadom.

Balíček obsahuje sadu 7 produktov na komplexnú domácu starostlivosť a 6 ošetrení na pol roka za 790 €.

CENNÍK

Ošetrenie liftingovou kozmetikou Aqua Mineral - 69 €

 

Chemický peeling - 50 €

Chemický peeling balík 6 ošetrení - 250 €

Fotorejuvenizácia tváre - 100 €

Fotorejuvenizácia tvár + krk - 130 €

Fotorejuvenizácia tvár + krk + dekolt - 160 €

Fotorejuvenizácia balík - 5 + 1 zdarma

 

Fotorejuvenizácia tváre + chemický peeling - 130 € (zľava 20 €)

Fotorejuvenizácia tvár + krk + chemický peeling - 160 € (zľava 20 €)

 

Zmízik na vrásky (balenie na domáce použitie, vydrži 6 - 12 mesiacov) - 190 €

 

Mezolift tváre - 100 €

Mezolift tvár + krk - 130 €

Mezolift tvár + krk + dekolt - 160 €

Prihlásenie