Recept na žiarivú pleť presne pre Vás

Na odstraňovanie a eliminovanie pigmentových škvŕn v Gold Studiu využívame niekoľko metód podľa množstva a typu škvřn, ako aj podľa potrieb konkrétnej pokožky.

LOKALIZOVANÉ OŠETRENIE
Najefektívnejšie je odstránenie fliačikov prístrojom ONETEC®, ktorý dokáže jednorázovo, bez poškodenia tkaniva odstrániť nežiaducu pigmentáciu bez toho, aby zanechal akúkoľvek stopu. Ide o prvý prístroj, ktorý pre kozmetické účely využíva metódu RWS – transformáciu špeciálne modulovaných vysokofrekvenčných impulzov na teplo. 

OŠETRENIE ROZSIAHLEJŠÍCH PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN
Väčšie množstvo pigmentových škvŕn ošetrujeme chemickým peelingom, ktorý odstraňuje poškodené vrstvy pleti, celkovo preliečuje a omladzuje. Sedenie je potrebné opakovať aspoň 5 krát a dočasne sa vyhýbať pobytu na slnku, či v soláriu.

Druhou možnosťou v prípade výraznejšieho množstva pigmentu je fotorejuvenizácia, ktorá omladzuje pokožku tepelným pôsobením intenzívneho pulzného svetla. Aj tento zákrok je potrebné opakovať aspoň 5 krát, no výhodou v porovnaní s chemickým peelingom je, že vďaka vysokej kvalite a bezpečnosti prístroja, ktorý odvádza ultrafialové žiarenie, sa nemusíte vyhýbať slnku. Preto nie je potrebný ani kontaktný gél používaný pri iných fotorejuvenizačných prístrojoch a je možné požívať ho častejšie a dokonca aj počas letných mesiacov. 

Pre lepší výsledok a prevenciu klientkam odporúčame kozmetiku na domáce ošetrenie, ktorá je schopná pleť zjednotiť a rozjasniť.

KOMBINOVANÉ OŠETRENIE
V prípade potreby je možné využiť kombináciu jednotlivých ošetrení – po zosvetlení škvŕn chemickým peelingom alebo fotorejuvenizáciou odstrániť tie najproblematickejšie lokálne prístrojom ONETEC®.

CENNÍK:

Ošetrenie prístrojom ONETEC 10 minút - 25 €

Ošetrenie prístrojom ONETEC 20 minút - 49 €

Ošetrenie prístrojom ONETEC 30 minút - 69 €

Ošetrenie prístrojom ONETEC 45 minút - 85 €

Ošetrenie prístrojom ONETEC 60 minút (celé telo) - 99 €

 

Chemický peeling - 50 €

Chemický peeling balík 6 ošetrení - 250 €

 

Fotorejuvenizácia tváre - 100 €

Fotorejuvenizácia tvár + krk - 130 €

Fotorejuvenizácia tvár + krk + dekolt - 160 €

Fotorejuvenizácia balík - 5 + 1 zdarma

 

Fotorejuvenizácia tváre + chemický peeling - 130 € (zľava 20 €)

Fotorejuvenizácia tvár + krk + chemický peeling - 160 € (zľava 20 €)

 

 

 

Prihlásenie