Rozlúčte sa so suchou a unavenou pleľou

Rovnako ako pri ostatných ošetreniach, aj riešenia zamerané na hydratáciu a refresh pleti šijeme každej zákazníčke na mieru podľa individuálnych potrieb. Naše špeciálne kúry sa nezameriavajú len na to, aby pleť hĺbkovo zhydratizovali, ale aj na to, aby sa obnovili je prirodzené schopnosti hospodárenia s vlhkosťou a ochranné fukcie.

hydratacia

Štandardná kúra pozostáva z týchto krokov, ktoré sa môžu mierne líšiť podľa individuálnej potreby klientky a použitej kozmetiky: odlíčenie, povrchový peeling, sérum na tvár, masáž tváre, špeciálna hydratačná maska, sérum a konečný krém. Ošetrenie obvykle trvá cca 60-70 minút a pre intenzívny refresh pokožky a obnovu jej prirodzených fukncií odporúčame 4 sedenia po sebe s týždňovým osdstupom.

Hydratačné ošetrenie Aqua Mineral

Kozmetika Aqua Mineral je výnimočná prírodná kozmetika z z minerálov Mŕtveho mora a ďalších prírodných látok, ktorá účinne obnovujú prirodzený mazotok pokožky a úspešne rieši rozmanité problémy pokožky. Základom hydratačného ošetrenia je mimoriadne silná maska, ktorá je tak nabitá prírodným železom z bahna Mŕtveho mora, že je nutné ju po ošetrení dať dle z pokožky špeciálnou magnetkou. Maska pleť do hĺbky vyživí, rozžiari a omladí.

Aqua Mineral

Hydradvance a Fil de Vie od Sothys

Obe ošetrenia sú zamerané na vysokú hydratáciu pokožky a jej dobitie vitamínmi a energiou. Základom kúry Hydraadvance je patentovaná aktívna zložka extrakt Boletus 1055, ktorý je výsledom niekoľkomesačného výskumu v spolzpráci s univerzitami. Fil de Vie využíva omladzujúce a energizujúce účinky Sibírskeho ženšena.

Cocoonove ošetrenie Maria Galland

Dopraje pokožke osviežujúcu hydratáciu, celkovú ochranu buniek a zamedzí stárnutiu. V rámci konzultácie vám odporučime intenzívne spevňujúci a zahrievací programom alebo povzbudzujúco osviežujúci program.

Mezolift

Táto francúzska technika oslávi už 60 rokov, no rovnako ako klientky, ktoré u využívajú, stále je mladá a žiadaná. Mezolift vpraví aktívne roztoky obohatené o kyselinu hyalurónovú, vitamíny a minerály priamo do tkaniva až do hĺbky 2 mm. Omladiť a zabezpečiť prevenciu proti vráskam takto môžete pokožke tváre, krku, dekoltu, či rúk.

CENNÍK:

Hydratačné ošetrenie Aqua Mineral - 65 €

Ošetrenie Hydradvance a Fil de Vie od Sothys - 60 €

Cocoonove ošetrenie Maria Galland - 55 €

Mezolift tváre - 100 €

Mezolift tvár + krk - 130 €

Mezolift tvár + krk + dekolt - 160 €

Prihlásenie