Späť

AKCIA preĺžená: jarná kúra 2v1 v zľave

Pridané: 3.3.2017 17:09:22

03 Marec 2017

Po zime isto cítite, že Vaša pleť je akási vyšednutá, unavená a suchá. Je to signál, že potrebuje regeneráciu a vitamíny. V marci sme pre vás so Sothys namiešali samé vitamíny a ešte k tomu aj v zvýhodnenej cene. Predĺžili sme túto akciu do konca apríla.

AKCIA preĺžená: jarná kúra 2v1 v zľave

Pôvodná cena: 80 eur
AKCIA: 55 eur


Priebeh kúry:


- Úvodná konzultácia a diagnostika pleti


- Povrchové čistenie pleťovým mliekom a vodou, odlíčenie očného okolia


- Glysalac PRO Peel: chemický peeling s 20 % kyselinou glykolovou a 2 % kyselinou salicylovou - zjemňujú a vyhladia pleť, zároveň ju pripravujú na hlboký prienik ďalších účinných látok, kúra je tým omnoho intenzívnejšia. Kyselina glykolová pleť reštartuje, kyselina salicylová pôsobí protizápalovo.


- Hĺbkové prečistenie pleti pomocou Desquacreme forte microderm, ktorý zachytáva maz a nečistoty hlboko v póroch. Taktiež pôsobí vyhladzujúco a zjednocuje farebný tón pleti. Má aj protizápalový efekt


- Intenzívna regenerácia pleti pomocou produktu z cosmeceutical línie: Reparačný balzam alebo Regeneračný roztok


- jarná sezónna okysličujúca kúra Sothys: Produkty z Okysličujúcej sezónnej tvárovej kúry jar – leto 2017 obsahujú Extrakt z karamboly pre hydratovanú pleť a Extrakt z kaki pre tonizáciu pleti. Obnovu pleti a jas prinavráti ružový kaolín, ktorý je navyše bohatý na minerálne zložky, čistí, detoxikuje, okysličuje a remineralizuje pleť. Karitové maslo pleť dostatočne regeneruje a vyživuje. Komplex multifunkčných antitoxínov zabezpečí lepšie okysličenie a pleť lepšie dýcha. Koktail vitamínov (Vitamíny C, PP a B5) zase pôsobí proti únave buniek, regeneruje a revitalizuje pleť a zároveň ju chráni pred poškodením zo slnka. Okysličujúca sezónna tvárová kúra je výnimočná detoxikáciou, okysličením a rozžiarením pleti počas celého roka. Vyskúšajte aj vy skutočnú silu okysličenej pleti pre zvýšenie ochrany počas horúcich letných dní. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a špeciálne je vhodné pre pleť, ktorá stráca žiarivosť, je matná a unavená.


- Nanesenie antitoxínového komplexu pre okysličenie buniek a reštart bunkovej regenerácie


- Aplikácia krémovej hydratačnej alebo upokojujúcej masky pre znásobenie hydratačného efektu


- Aplikácia zlupovacej alginátovej masky


- Denný krém podľa potrieb pleti

 

Pozor! Ošetrenie nie je vhodné pre veľmi citlivú pleť, v takom prípade je nutné vynechať krok s aplikáciou chemického peelingu, ošetrenie nie je vhodné pre veľmi problematickú a aknóznu pleť.

 

Prihlásenie