Späť

Od celebritnej pleti máte iba kúsok

Pridané: 10.8.2017 15:44:33

10 August 2017

Málokedy sa stane, že známa osobnosť odhalí tajomstvo svojej krásnej vypnutej pokožky. Hollywoodska hviezda Sharone Stone však odhalila ako aj vo svojich 59 rokoch vyzerať perfektne. Pomohla jej k tomu procedúra s Vital injektorom, ktorú nájdete aj v našej ponuke.

Od celebritnej pleti máte iba kúsokTajomstvo pevnej pleti odhalené. Ide o kúru s názvom Restilane Skinbooster a jej tajomstvom je kyselina hyalurónová. Výsledkom je okamžitá hydratácia a omladzujúci efekt. Práve vďaka hydratovaniu vydrží efekt po procedúre až 6 mesiacov.

O čo ide?
Ošetrenie s Vital Injectorom funguje na báze obnovenia hydratácie, zlepšenia pružnosti, kvality a štruktúry kože. Dochádza k bezpečnému celoplošnému ošetreniu danej lokality a k vypnutiu vrások.

VÝHODY OŠETRENIA
• omladenie tváre, krku, dekoltu , okolia očí a rúk,
• hydratuje, zlepšuje elasticitu a štruktúru pokožky,
• jemné a prirodzené vyhladenie pleti zvnútra,
• jemnejšia, žiarivejšia a rozjasnená pokožka,
• nie je potrebná rekonvalescencia.
PRIEBEH OŠETRENIA
Absolútnou výhodou prístroja VITAL INJECTOR je možnosť vákuového nasatia. Počas ošetrenia sa "pištoľ" prikladá na kožu a tú pod tlakom nasaje, z hlavice prístroja následne vystrelí päť ihličiek, ktoré vmiešajú do cielenej ošetrovanej plochy výplňový materiál - kyselinu hyalurónovú a vitamíny. Procedúra sa robí pod lokálnou anestéziou. VITAL INJECTOR ako jediný umožňuje celoplošnú hydratáciu, nakoľko je kyselina hyalurónová úplne rovnomerne rozložená. Ide o jednoduchšie, rýchlejšie a efektívnejšie ošetrenie – presné dávkovanie a dlhodobé výsledky. Efekt po zákroku je okamžitý.
OŠETROVANÉ OBLASTI
• tvár, krk a dekolt,
• okolie očí,
• ruky.
DOBA ZOTAVENIA
Zákrok je nenáročný a po ošetrení je pokožka mierne začervenaná, avšak už na druhý deň je možné použiť na pokožku make-up. Ošetrenie s prístrojom VITAL INJECTOR je možné podstúpiť počas celého roka, avšak nesmie sa vykonávať počas tehotenstva, kojenia a aktívneho kožného ochorenia. Ideálne je procedúru opakovať 3-krát v priebehu troch týždňov a po pol roku opäť absolvovať kúru.

CENA
uvádzacia cena 200 eur - nezľavnená cena 250 eur

 

Prihlásenie