Späť

Omladnite s Vital Injektorom

Pridané: 2.7.2017 08:46:19

02 Júl 2017

Cítite sa unavene a takisto je na tom aj Vaša pleť? Prístroj VITAL INJECTOR je prevratnou novinkou medzi technikami omladzovania a hydratovania pokožky v oblasti estetickej chirurgie. Pokožku hydratuje a omladzuje zvnútra. Chcete vedieť viac? Dočítate sa v článku.

Omladnite s Vital Injektorom

Ošetrenie s Vital Injectorom funguje na báze obnovenia hydratácie, zlepšenia pružnosti, kvality a štruktúry kože. Dochádza k bezpečnému celoplošnému ošetreniu danej lokality a k vypnutiu vrások.


VÝHODY OŠETRENIA
• omladenie tváre, krku, dekoltu , okolia očí a rúk,
• hydratuje, zlepšuje elasticitu a štruktúru pokožky,
• jemné a prirodzené vyhladenie pleti zvnútra,
• jemnejšia, žiarivejšia a rozjasnená pokožka,
• nie je potrebná rekonvalescencia.

PRIEBEH OŠETRENIA
Absolútnou výhodou prístroja VITAL INJECTOR je možnosť vákuového nasatia. Počas ošetrenia sa "pištoľ" prikladá na kožu a tú pod tlakom nasaje, z hlavice prístroja následne vystrelí päť ihličiek, ktoré vmiešajú do cielenej ošetrovanej plochy výplňový materiál - kyselinu hyalurónovú a vitamíny. Procedúra sa robí pod lokálnou anestéziou. VITAL INJECTOR ako jediný umožňuje celoplošnú hydratáciu, nakoľko je kyselina hyalurónová úplne rovnomerne rozložená. Ide o jednoduchšie, rýchlejšie a efektívnejšie ošetrenie – presné dávkovanie a dlhodobé výsledky. Efekt po zákroku je okamžitý.

OŠETROVANÉ OBLASTI
• tvár, krk a dekolt,
• okolie očí,
• ruky.

DOBA ZOTAVENIA
Zákrok je nenáročný a po ošetrení je pokožka mierne začervenaná, avšak už na druhý deň je možné použiť na pokožku make-up. Ošetrenie s prístrojom VITAL INJECTOR je možné podstúpiť počas celého roka, avšak nesmie sa vykonávať počas tehotenstva, kojenia a aktívneho kožného ochorenia. Ideálne je procedúru opakovať 3-krát v priebehu troch týždňov a po pol roku opäť absolvovať kúru.

 

CENA 

uvádzacia cena 200 eur - nezľavnená cena 250 eur 

 

 

KONTAKTUJTE NÁS

Mobil: 0910 910 176
Telefón: 02 455 275 68

Otváracie hodiny
Pondelok až Piatok: 8,00 - 19,00
Sobota: 8,00 - 12,30

Ak ste zvedavé, ako prístroj funguje, kliknite na toto video: http://www.youtube.com/watch?v=G3UCVsX8JJw

Prihlásenie