Späť

Ostali vám po lete už len pigmentové škvrny? My vás ich zbavíme!

Pridané: 29.9.2015 14:30:47

29 September 2015

Leto je fuč a jediné, čo vám po ňom ostalo sú nepríjemné pamiatky v podobe pigmentových fľakov? Aj na tento problém máme u nás hneď niekoľko riešení. Našou najsilnejšou zbraňou je prístroj Onetec, vďaka ktorému po nich neostane ani stopa!

Ostali vám po lete už len pigmentové škvrny? My vás ich zbavíme!

Pigmentové fľaky patria k jednym z príznakov stárnutia pokožky a práve letné slniečko jej v tomto smere dáva zabrať najviac. V závislosti od toho, aké sú prejavy vašej pigmentácie, vám vieme ponúknuť niekoľko riešení, ktoré s ňou poriadne zatočia. 

Efekt, ktorý len ťažko možno porovnávať s ostatnými dostupnými prostriedkami, dosahuje prístroj ONETEC®. Jednorázovo a bez poškodenia tkaniva dokáže odstrániť nežiaducu pigmentáciu bez toho, aby zanechal akúkoľvek stopu. Na lokalizovanom mieste neostane žiadne ohraničenie pôvodnej škrvny, či biely fľak, ako sa stáva v prípade iných metód.

Jeho jedinou nevýhodou je, že je vhodnejší pre lokalizované ošetrenia, než pre rozsiahlejšie plochy. Aj na takéto prípady sme však pripravení. Najprv problémovú oblasť zosvetlíme použitím inej z dosupných metód a pozostatky následne odstránime lokálne prístrojom ONETEC®.

Väčšie množstvo pigmentových škvŕn ošetrujeme chemickým peelingom, ktorý odstraňuje poškodené vrstvy pleti, celkovo preliečuje a omladzuje. Druhou možnosťou v prípade výraznejšieho množstva pigmentu je fotorejuvenizácia, ktorá omladzuje pokožku tepelným pôsobením intenzívneho pulzného svetla. Jej výhodou v porovnaní s chemickým peelingom je, že vďaka vysokej kvalite a bezpečnosti prístroja, ktorý odvádza ultrafialové žiarenie, sa nemusíte vyhýbať slnku. Preto nie je potrebný ani kontaktný gél používaný pri iných fotorejuvenizačných prístrojoch a je možné požívať ho častejšie. Pre dobrý výsledok je totiž oba typy ošetrení potrebné absolvovať aspoň 5 krát.

Prihlásenie