Personál

Viera Putzová - majiteľka a kozmetička

Viera Putzová - majiteľka a kozmetička

Vierka je inšpiráciou a srdcom celého Gold Studia. Práve jej  nadšenie pre krásu a kozmetiku stálo pri zrode celého projektu a dodnes ju neustále poháňa dopredu. Sama dbá o zachovanie svojej mladistvej vizáže a prirodzenej krásy a to isté sa snaží ponúknuť svojim klientkam. Preto je vždy otvorená ďalším produktom a prístrojom a novinky osobne otestuje, aby vedela, čo presne ponúka svojim zákazníčkam. Svoje znalosti a takmer 20ročné skúsenosti nepredáva len im v podobe perfektných služieb, ale aj mladšim kolegyniam, ktoré pod jej krídlami o to rýchlejšie môžu rozviť svoj potenciál. 

Valeria Putz - make-up artist

Valeria Putz - make-up artist

Mladá a výnimočne talentovaná. To ja naša make-up artistka Valeria Putz, ktorá má už za sebou fotenie pre reklamy, časopisy ale aj líčenie pre také prestížne podujatia ako Bratislavské módne dni, či Galavečer Nadácie Plaváčik manželov Jakubiskovcov, ktoré absolvovala s kozmetikou Zerva. Svoj výnimočný cit pre zvýraznenie prirodzenej krásy potvrdila aj úspechmi na niekoľkých súťažiach vrátane 1. miest na Naj celebrita - Make-Up Nitra a Sothys Paris -Parisian Chic Style Show. Jej kvality objavili už aj známe slovenské tváre, v minulosti líčila herečku Zuzanu Kanócz, medzi jej pravidelné zákazníčky patri aj moderátorka Martina Šimkovičová. Valeria je však talent všestranný a preto vás rovnako ako skrášliť dokáže premeniť aj na riadnu príšeru - v prípade, že to bude potrebné pre halloweenskú alebo inú uletenú párty. Viac o nej a jej práci nájdete tu.

Angelika Ondreková - kozmetička

Angelika Ondreková - kozmetička

Angelika mala svoju budúcu kariéru jasnú už odjakživa. Nad ničím iným než nad dráhou kozmetičky ani nepremýšľala a štúdium na strednej škole ju v tejto voľbe len utvrdilo. Momentálne pôsobí vo svojom vysnívanom povolaní 4 roky a práca ju baví rovnako ako v začiatkoch. Keďže jej povolanie je zároveň jej najväčším koníčkom, privítala príležitosť pracovať v Gold Studiu, kde môže naberať ďalšie skúsenosti. K nášmu tímu sa pridala len začiatkom leta a preto má popri skúsenej kozmetičke akou je Viera Putzová stále čo spoznávať a učiť sa. 

Agi Nagyová - recepčná

Agi Nagyová - recepčná

Naša recepčná Agi je pre svoju profesiu ako stvorená - prácu s ľuďmi totižto miluje a rada si vypočuje, čo majú zákazníčky na srdci. A prirodzene, ešte radšej je, keď počuje, že od nás odchádzajú spokojné a cítili sa v Gold Studiu výborne. Našťastie, podľa jej vlastných slov, takto sa s ňou lúči väčšina a o to viac ju jej práca teší. Veľkým plus je pre ňu aj to, že pracuje v kozmetickom salóne. Ako prevažná časť žien, aj ona sa o seba totiž rada stará a takto je v práci doslova pri zdroji rôznych noviniek a vychytávok, ktoré ochotne odporučí aj vám. 

Tibor Farkas - masér

Tibor Farkas - masér

Hoci je náš masér tichý a nenápadný, o to viac vyniká svojou prácou. K jeho fantastickým výsledkom bez pochýb prispel aj jeho vlastný životný príbeh - masážam a ich blahodárnemu vplyvu sa totiž začal venovať, keď ostal na vozíčku. Odvtedy už uplnynulo 3O rokov a len ťažko by vám napadlo, že mu hrozilo, že sa už na vlastné nohy nepostaví. Po tom, čo ho rana osudu inšpirovala k štúdiu reflexnej masáže v na Masérskej škole v Piešťanoch, aplikoval túto metódu sám na sebe, až kým po roku a pol nebol opäť v poriadku. K rôznym typom masáží pridal aj záujem o alternatívne liečenie, ale aj bylinky, či kamene a dnes je sám najlepším dôkazom svojich schopností. Tie si pochvaľujú aj naše klientky, ktorým pomohol zlepšiť zdravotný stav a uľaviť o rôznych problémov. Reflexná masáž chodidiel je stále jeho obľúbenou, no vybrať si môžete aj z ďalších, ktoré nájdete tu.

Zuzana Silná - masérka

Zuzana Silná - masérka

Zuzka je najnovším prírastkom v našom tíme a už stihla vyvovlať nadšenie našich klientiek. Talentovaná masérka mala možnosť pracovať s ľudským telom v rôznych oblastiach - má za sebou skúsenosti ako opatrovateľka v nemocnici, je trénerkou 1. stupňa pre kulturistiku, fitness a trojboj a tiež absolventkou Masérskej školy v Piešťanoch. Okrem toho sa intenzívne vzdeláva v oblasti alternatívnej liečby, ovláda bankovanie a má za sebou aj prax v ayurvédskom salóne. Len ťažko nájdete šikovnejšie ruky, do ktorých by ste sa mohli zveriť. 

Prihlásenie